Sve što treba da znate o muškom i ženskom sterilitetu

b_0_250_16777215_00_images_fotografije_tectum_novi_zivot.jpgU nedelju 31. januara 2016. godine u 16 časova u Poliklinici TECTUM u Požarevcu, biče održano predavanje na temu "Sve što treba da znate o muškom i ženskom sterilitetu" i savetovanje parova vezano sterilitet i planiranje porodice.

Specijani gost na predavanju biće naš saradnici iz inostranstva Dr Loimer Leonhard sa Kinderwunsch Klinike - Beč i Wells, specijalista ginekologije, steriliteta i fertiliteta i mr Jadranka Živanović-Matejić (Kinderwunsch Klinika - Beč), pored naših stalnih predavača i domaćina dr Draginja Ilić i dr Radivoje Lazić.

Prof. dr Loimerom je lekar  koji u praksi ima preko 12.000 parova kojima je pomogao da se ostvare kao roditelji.

Ovo će biti treće predavanje u poslednjih nekoliko meseci i još jedna prilika da zainteresovanim parovima predstavimo mogućnosti lečenja muškog i ženskog fertiliteta. U drugom delu savetovanja će zainteresovani parovi moći direktno sa lekarima da razgovaraju o svojim konkretnim problemima.

Parovi koji žele da prisustvuju predavanju mogu se prijaviti na tel 012 531 041.