BEZ STRESA KOD PRESSA

b_0_150_16777215_00_images_20151211_124737.jpgPovodom tri godine uspešnog rada Poliklinike Tectum na očuvanju i negovanju zdravlja naših sugradjana u Braničevskom okrugu pokrenuli smo akciju "Protiv stresa kod Pressa". Tim povodm za novinare svih medijskih kućam obezbedili smo besplatne sistematske preglede sa laboratorijiskim nalazima. Akcija je održana 11. decembra u 12.30 h u prostorijama Poliklinike Tectum u Požarevcu.

Znajući koliko je posao novinara stresan te da novinarska profesija nosi zdravstvene rizike ovim gestom povodom naše godišnjice želimo da pomognemo i ukažemo na rizike vašeg poziva.

Naš tim u sastavu spec.interne medicine,dipl.farmaceut-biohemije i klinički lekar sa saradnicima, u okviru sistematskog pregleda pružio je novinarima:
-laboratorija (krvna slika, glukoza, holesterol i trigliceride)
-EKG i merenje TA
-ultrazvuk abdominalnih organa
-završni pregled specijaliste sa mišljenjem

Sumirane rezultate koliko požarevački press ima stres obajvićemo na konferenciji za štampu u ponedeljak 14. decembra 2015. u 11 časova.